Harry74

Jak mít tenčí hlas?

Je mi 18 let a mám hluboký hlas jako 28letý chlap a vůbec se mi nelíbí a chtěl bych tenčí hlas. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
Zvidatel

Jestli si chlap, tak tě moc nechápu. Chceš hlas jako holka nbeo dítě? Ženám se hluboký hlas líbí.
Jsou různá cvičení na výšku hlasu, na trénik a můžeš ho mít hlubší, tenčí i „ohebnější“. Najdi si na netu. Jsou různé postupy a trétinkové techniky, používají je i různí zpěváci, rétoři – hlasatelé, moderátoři, mluvčí.

jsemjá

Hlavně neber hormony. To by tě zničilo. Buď za hluboký hlas rád. Ale pomůže když budeš chvilku mluvit vyšším hlasem jak dement a hlas si zničíš (lépe řečeno hlasivky) tak že budeš mluvit jinak.