Delinka

Jak mi doručí zboží z objednávky odeslané Aliexpressu, pokud mám „ztracený e-mail“

Objednala jsem si z aliexpressu standardní doručení. Jenže jsem se zaregistrovala přes apple, a neuvědomila si, že již návno nemám přístup k mailu s mým Apple ID spojeným. Má zásilka je již prý v Česku, ale já se nemohu dozvědět víc, než co mi píší o balíčcích na stránkách. Přijde mi zboží i bez emailu domů, nebo budou potíže mé balíčky získat?

Jak mi doručí objednávku z Aliexpressu se ztraceným emailem?
Pozor!
Objednávku jste odeslala vy, Aliexpress zasílá zboží podle vaší objednávky.

Nejlepší odpověď
Hlada

K vlastnímu doručení není e-mail potřeba. Je dobré mít aktivní aplikaci PoštaOnline, protože se tam některé zásilky objeví.

Další odpovědi
dubraro

Pro doručení poštovní zásilky je určující jméno a adresa, takže by ti zásilka měla být normálně doručena. E-mail se užívá jen pro informování o stavu zásilky.

annas

Pokud máte uvedenou adresu, měl by balíček dojít na ni.

E-mail či číslo mobilu je výhodné, protože se dovíte, kdy zásilka, nikoliv objednávka , dojde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.