Avatar uživatele
PetaKo

Jak máte vyřešené spaní pro více dětí?

Potřebovala bych sehnat postel pro 3 dítka, ale nevím jak moc jsou tady ty patrové postele s přistýlkou stabilní.

Zajímavá 0 před 1083 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ani já netuším jak moc jsou „tady ty“ postele stabilní, musel bych to vidět. Ovšem i pro značně levého maníka by NEMĚL být problém je v případě potřeby ukotvit ke stěně (což tak jako tak DOPORUČUJI i vpřípadě těch stabilních a bytelných, bo haranti… jsou prostě HARANTI, no). Dokonce to zvládne i holka, pokud to tedy není ten typ „jen na ozdobu“. Ovšem zkušenost říká, že pro ženu je lepší zavolat na to přítele či souseda a za námahu mu uvařit nějakou mňamku. Zkrátka dělba práce – funguje to OPRAVDU dobře. ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Patrová s přistýlkou asymetrická (horní lůžko posunuté oproti spodnímu). Popravdě připadá mi to trochu vachrlaté, ale protože kluci nějak odmítaj spát nahoře tak jsou dole a na přístýlce a zhora já čtu před spaním. Zatím to ještě nespadlo a to jsem si vypěstoval krásné Covidové bříško…
Horní postel je přikurtovaná ke zdi, ale také to není nic extra – 2 obyč nábytkové L pásky a vruty asi D 4–5mm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Palandy (patrové postele) pro děti jsou naprosto v pohodě a děti je obvykle mají rády. Samozřejmě, že je potřeba je připevnit ke zdi a na druhou stranu dát zábranu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvkaH

Kamarádka má pro děti něco takového https://www.svet-pokoju.cz/detsky-pokoj-2/patrova-postel-mita-s-obrazkem-a-pristylkou-pro-3-deti-190x80-cm-ram-sedy/ kde vlastně třetí lůžko je výsuvné a vypadá to dobře, když jsem viděla, jak na tom děti blbnou, tak výdrž to musí mít taky slušnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelloDarknes

Řešili jsme nedávno podobný problém, ale děti máme (jenom) dvě, nemohli jsme však najít postel, která by nám vyhovovala. Vlastně s celým novým dětským pokojíčkem nám pomohli http://www.pwin­terier.cz a nakonec jsme tedy našli postel, která určitě pár roků vydrží, vypadá velmi kvalitně a odolně, což je u těch našich divochů potřeba :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majki636

Svět-pokojů má pěkný výběr tady těch patrových postýlek s přistýlkou :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
PetaKo

Díky moc za doporučení ! :) Vybrala jsem nakonec postel, co mi tu na ni nechávala odkaz Ivka :)

před 1063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek