PetaKo

Jak máte vyřešené spaní pro více dětí?

Potřebovala bych sehnat postel pro 3 dítka, ale nevím jak moc jsou tady ty patrové postele s přistýlkou stabilní.

Odpovědi
aliendrone

Ani já netuším jak moc jsou „tady ty“ postele stabilní, musel bych to vidět. Ovšem i pro značně levého maníka by NEMĚL být problém je v případě potřeby ukotvit ke stěně (což tak jako tak DOPORUČUJI i vpřípadě těch stabilních a bytelných, bo haranti… jsou prostě HARANTI, no). Dokonce to zvládne i holka, pokud to tedy není ten typ „jen na ozdobu“. Ovšem zkušenost říká, že pro ženu je lepší zavolat na to přítele či souseda a za námahu mu uvařit nějakou mňamku. Zkrátka dělba práce – funguje to OPRAVDU dobře. ;) :)

Dochy

Patrová s přistýlkou asymetrická (horní lůžko posunuté oproti spodnímu). Popravdě připadá mi to trochu vachrlaté, ale protože kluci nějak odmítaj spát nahoře tak jsou dole a na přístýlce a zhora já čtu před spaním. Zatím to ještě nespadlo a to jsem si vypěstoval krásné Covidové bříško…
Horní postel je přikurtovaná ke zdi, ale také to není nic extra – 2 obyč nábytkové L pásky a vruty asi D 4–5mm.

Pepa25

Palandy (patrové postele) pro děti jsou naprosto v pohodě a děti je obvykle mají rády. Samozřejmě, že je potřeba je připevnit ke zdi a na druhou stranu dát zábranu.

IvkaH

Kamarádka má pro děti něco takového https://www.svet-pokoju.cz/detsky-pokoj-2/patrova-postel-mita-s-obrazkem-a-pristylkou-pro-3-deti-190x80-cm-ram-sedy/ kde vlastně třetí lůžko je výsuvné a vypadá to dobře, když jsem viděla, jak na tom děti blbnou, tak výdrž to musí mít taky slušnou.

HelloDarknes

Řešili jsme nedávno podobný problém, ale děti máme (jenom) dvě, nemohli jsme však najít postel, která by nám vyhovovala. Vlastně s celým novým dětským pokojíčkem nám pomohli http://www.pwin­terier.cz a nakonec jsme tedy našli postel, která určitě pár roků vydrží, vypadá velmi kvalitně a odolně, což je u těch našich divochů potřeba :D.

majki636

Svět-pokojů má pěkný výběr tady těch patrových postýlek s přistýlkou :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

Díky moc za doporučení ! :) Vybrala jsem nakonec postel, co mi tu na ni nechávala odkaz Ivka :)