Ewíík

Jak máte uspořádané písničky v počítači?

Já mám písniček kolem 2500 některé podle názvu neznám a nevim jak si je mám seřadit aby jsem se v nich vyznala?

Nejlepší odpověď
anonym

Já jsem starší člověk, takže moc anglických písniček nemám.Mám to roztříděné do DECHOVKA, EVA A VAŠEK, POP(písničky od 60tých let až po 89tá léta), TRAMPSKÉ, ORCHESTRÁLNÍ SKLADBY (to jsou nezpívané a bohužel neznám ani názvy, takže jsou jinak bez označení)nějaké anglické,německé pod jednotným názvem CIZÍ ( a bohužel také neznám jejich názvy a nebo ani nevím jak se to píše),SPROSTÉ a pak písničky s různými vtipnými texty pod názvem MIŠMAŠ PÍSNIČEK.
Takže asi každý máme svůj nějaký pořádek, jak si označuje seznam písniček.

Další odpovědi
beatab

Zkus si vytvořit různé záložky, do kterých zařadíš ty písničky. Mně tohle vyhovuje a písničky tak rychle najdu.

DDarent

Já je mam jenom v mobilu na 32GB kartě a je to MNOHEM lepší s Bass Enchancment a ekvalizérem nastaveným na dance než v počítači!!!

taranee1

vždy si napiš první od koho to je, za druhé pomlčku a poté název písně

např. evanescence-Hello

Zdroj: můj notebook

anonym

přestal jsem hudbu schranovat na disku pocitace (tam ji stejne nepotrebuju, potrebuji ji mit na cestach, pri ruce) takze jsem si regnul ucet na LAST.FM a hudbu posloucham tam, kdyz se mi neco libi oznacim to palcem a last pak oblibene sklatby prehrava casteji nez jine. Idealni, nepotrebuji schranovat mp3jky…

Evasky

Podle abecedy,názvu atd…

RomanP

Kolik mám písniček nevím, ale mám je ve složce Hudba. V podsložkách jsou názvy skupin a interpretů,je to velké 100 GB a je to řazené podle abecedy takže přehled je v tom dokonalý.