Avatar uživatele
Ewíík

Jak máte uspořádané písničky v počítači?

Já mám písniček kolem 2500 některé podle názvu neznám a nevim jak si je mám seřadit aby jsem se v nich vyznala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já jsem starší člověk, takže moc anglických písniček nemám.Mám to roztříděné do DECHOVKA, EVA A VAŠEK, POP(písničky od 60tých let až po 89tá léta), TRAMPSKÉ, ORCHESTRÁLNÍ SKLADBY (to jsou nezpívané a bohužel neznám ani názvy, takže jsou jinak bez označení)nějaké anglické,německé pod jednotným názvem CIZÍ ( a bohužel také neznám jejich názvy a nebo ani nevím jak se to píše),SPROSTÉ a pak písničky s různými vtipnými texty pod názvem MIŠMAŠ PÍSNIČEK.
Takže asi každý máme svůj nějaký pořádek, jak si označuje seznam písniček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beatab

Zkus si vytvořit různé záložky, do kterých zařadíš ty písničky. Mně tohle vyhovuje a písničky tak rychle najdu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Já je mam jenom v mobilu na 32GB kartě a je to MNOHEM lepší s Bass Enchancment a ekvalizérem nastaveným na dance než v počítači!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
taranee1

vždy si napiš první od koho to je, za druhé pomlčku a poté název písně

např. evanescence-Hello

Zdroj: můj notebook

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

přestal jsem hudbu schranovat na disku pocitace (tam ji stejne nepotrebuju, potrebuji ji mit na cestach, pri ruce) takze jsem si regnul ucet na LAST.FM a hudbu posloucham tam, kdyz se mi neco libi oznacim to palcem a last pak oblibene sklatby prehrava casteji nez jine. Idealni, nepotrebuji schranovat mp3jky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evasky

Podle abecedy,názvu atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Kolik mám písniček nevím, ale mám je ve složce Hudba. V podsložkách jsou názvy skupin a interpretů,je to velké 100 GB a je to řazené podle abecedy takže přehled je v tom dokonalý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek