nyjono

Jak máte uskladněné CD v autě? Po odpovědích zde mě to fakt zajímá.

Nechce se mi věřit, že nemáte v autě žádná, protože teplo jim nesvědčí, nebo spešl chlazenou brašnu

Odpovědi
Muffz

Já nemám v autě CD žádné, taťka je má v obalu na CD ve skříňce u spolujezdce, známá v Mitsubishi je má v kufru (kde je i zásobník na CD spojený s rádiem).
V reálu je životnost CD kolem 30 let, při permanentních vysokých teplotách tipuji tak 15 – 20 roků.

dr.luha

Můžeš je skladovat na podlaze nebo pod sedadlem, přikrytý tlustou dekou. Odspodu je auto chlazené stínem, který vozidlo vytváří.

jáára

Nemám ani CD ani jiné medium které bych musel hledat nebo o něj pečovat. Co chci mám ve starým mobilu a ten si naladím na rádiu. N97 32GB má kvalitní zvuk a FM transmitter v základu, takže přehrabovat se mezi cédéčkama, to fakt nee.

dubraro

Teď nijak, už je nevozím. Ale dřív jsem si s tím nedělal hlavu, v autě jsem měl jen kopie, které lze za pár korun udělat znovu.