Bačuska

Jak mám zjistit název písničky?

Jak mám zjistit název písničky, když znám její melodii a trochu i text? (nechce se mi ten text psát, neumím moc psát v cizím jazyce)

Nejlepší odpověď
briketka10

jestli znáš trochu text a melodii zabroukej si ji a
můžeš použít po stáhnutí program Midomi ..
http://allmyap­ps.com/apps/mi­domi

Další odpovědi
Jsemtady

Pro telefony existuje aplikace Shazam, .. jakmile pisnicku uslysis spustis tu app. A ona ti najde co to je, nekdy to pozna ikdyz zaspivas ..
Jinak vezmi z te pisnicky nejaka slova, nebo ustredni melodii a zadej to do google, nebo youtube a taky ti to najde.

autacek

Napiš co tam slyšíš a uvidíme.

tomcojan

Pokud jsi píseň slyšela např. v rádiu, bylo by dobré se ihned podívat na internet na stránky rádia. Zde mají kompletní seznamy toho co se hrálo nebo se bude hrát. Pokud to nestihneš hned ale např. za 10 minut, opiš si názvy posledních skladeb a postupně si je pouštěj na youtube. Píseň z filmu?? ⇒ najdi si soundtracky k filmu nebo si počkej na titulky a opiš si názvy… jinak SHAZAM je výborná aplikace, bohužel mám tu zkušenost že když ho zapínám skladba končí.