kolin 513

Jak mám získat duplikát malého TP na babetu?Originál jsem ztratil.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Babeta nemá malý TP. Má jen kartičku, kterou jsi dostal při koupi. Babeta není v registru vozidel, nemá RZ a nemá tedy ani velký ani malý TP.

Další odpovědi
anonym

Zajdi na DI* v místě tr. bydliště a požádej o duplikát! Tady ho neseženeš! 🙂
_____________­________________________­________________________­__

Panenko Marie podsrpenská, vidíš to, jaký já jsem vůl ? 🙂

kolin 513

Měl jsem na mysli onu kartičku,kterou jsem někde ztratil,jen nevím kde ji sehnat,když prodejce již neexistuje.