Avatar uživatele
shibinka

Jak mám zajistit, aby mi žádané zprávy nepadaly v e-mailu na seznamu.cz do spamu?

Vždy je označím, že nejsou spam a ukáže se hláška: Zprávy z uvedené adresy nebudou označovány jako spam. Ale hned další zpráva je tam zas. V kontaktech mám adresu uvedenou normálně, v kolonce spam není.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

V kolonce ‚Kontakty‘ (dole) se podívejte, které zprávy máte označeny jako spam.
Zvolte možnost odebrat a následně přidejte do povolených.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Seznam.cz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Potvrzuji kelley, pořídit spolehlivou emailovou službu. Jinak do nastavení, vytvořit filtr. Do filtru napsat klíčová slova, zvolit pravidla. Seznam už nemám několik let. A jsem za to rád.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?shibinka Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nevím jaký přesně postup jsi použila. Jestli ti zprávy padají rovnou do spamu, tak jsi je tak zřejmě dříve označila. Já když jsem otevřel složku spam a tam ve čtverečku odfajfkoval vybranou zprávu a pak ji označil, že není spam, tak mi hned skočila do přijaté pošty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Tak to se mi stává bohužel taky. Kepler to sice myslí dobře a mělo by to tak fungovat – jenže ne vždy to tak funguje. Řešením by mohlo být změnit e-mail. Třeba na Google mail – gmail.com…
To mosoj: mailový klient nejen že situaci neřeší, ale ještě zhorší. Vyžádané zprávy označené Seznamem jako „spam“ se do klienta vůbec nedostanou a zůstanou na serveru Seznamu, takže se o nich příjemce vůbec nedozví. A ruční nastavení filtru taky není řešení. Ve filtrech není žádná možnost: „když něco… tak NEoznačuj zprávu jako spam“…

Upravil/a: kelley

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

V nastavení si vytvořit patřičný filtr.
Seznam jako email mám, ale využívám poštovního klienta Windows Live Mail, zcela bez problémů. Zobrazují se mi tam dva účty najednou, pěkně odlišené. Zobrazování emailů na stránce Seznamu mám vypnuté.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WastingDougl

Rada?Nepouzivat debilni seznam,neustale haze dulezity emaily do spamu.a prad dokola skopirovat a vlozit adresy odesilatelu do vyjimek,to je neskutecne zdlouhavy.Mam volny a ten to obcas dela taky.ale je 100× lepsi,nez stupidni seznam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Pokročilý

Kelley: Nemáš pravdu. Nebyl jsem si jistý a tak jsem čekal až přijde spam.
Přišel a je ve spamu na serveru i v klientovi !!!!
Zřejmě to dělá to, že nepoužívám protokol POP ale IMAP !! Nikdy jsem na Seznamu potíže s emaily neměl. Vše jede tak jak mám nastavené.
Také má vliv nastavení úrovně zabezpečení v prohlížeči.

před 2785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Seznam email používám dlouho.
Podobný problém jsem měla jen jednou po opravě ntb. To nefungoval nastavený filtr, pomohla úprava přímo v kontaktech.

před 2786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

kelley: já už jsem na seznamu.cz asi tak 13 let a nikdy jsem problémy tohoto druhu neměl. Ani žádné jiné. Ale je možné, že není spolehlivé vždy. Spíše bych to ale viděl na konkrétní mailové adrese a jejím nastavení, ne na webu.

před 2786 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek