Lgee

co je vůbec spam?

Když poslu spamovy odkaz do nějakého videa na YouTube je to pak trestné? (Tj. Hrozí 100 tisíc pokuta?) nebo se jedná jen o spam přímo uživateli?

Odpovědi
Rokio

Spamování není trestný čin. Naproti tomu stalking trestný je (posílání mnoho zpráv jednomu člověku) v kombinaci s ještě další činy, které odráží zájem o stalkovaného.

Edison

Jak se posílá spamový odkaz do videja na YT??? To by mě teda fakt zajímalo.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Spam

Klaproth

Tady na odpovědích za spamování považuji neustálé otravování otázkami na stejné, nebo velmi podobné téma.

Lgee

Edison – jak asi? Zkopírují odkaz a vložím. Stejné jako všude jinde.

Edison

Do videa na YT? Jako jen tak do jakéhokoli videa komukoli? No nevím… Nějak si to neumím představit. Podle mě píšeš blbosti. Spíš máš na mysli něco docela jiného. Podle mě by to šlo jedině hacknutím uživatelských účtů, nebo přímo YT.

Lgee

Samozřejmě ne do videa přímo.

Lgee

Myslím do komentářů u videí..

Edison

No to je ale něco NAPROSTO jiného!!! A taky to nejde všem… Komenty se totiž dají u videí zakázat.

Lgee

Já přece netvrdim ze to jde všem, a všem se to stejně tam nedá jde to třeba 5× denně.

Edison

Ono to je vcelku vedlejší. Podstatné je to, jak blbě jsi otázku napsal.