Avatar uživatele
Klára K.

Jak mám vysvětlit mamce, že chci psát horory?

Mám zrovna rozepsaných pár pidi hororů v počítači, ale píšu to i jako komix. Asi předevčírem jsem vyprávěla děj jednoho příběhu mamce, a ona mi řekla, že je to moc ošklivé, a že to nemám psát. Zatím jsem ještě přemýšlela, protože tam nemám moc dobrou zápletku, a napadl mě jiný, a npsala jsem ho jako komix. Jenomže mamka ho našla na stole a řekla mi, že už toho má dost, že to psát nesmím, a sebrala mi ty komixy. Snažila jsem se jí vysvětlit, že když se jí to nelíbí, tak ať to nečte, ale ona mě neposlouchá, a ještě mě ‚zprdla‘ za to, že v tom komixu mám hrubku!
Pomozte mi prosím, jak jí mám vysvětlit, že se mi to líbí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, zjentek před 3971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NemamSlov

proste v tom pokracuj rodicia casom pochopia ze to mas ako hobby a ze tvoje spravanie to nezmeni :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
celie

V tomhle světě je plno násilí,tak se není čemu divit,že tě baví psát horory.Každá mamka chce at je zrovna ta její dcerka romantická,ci­tlivá,milá atd.A ty na ni vyrukuješ s hororem.Piš dál.To že mamka v těch komixech našla chybu,znamená,že je četla,a chce to trpělivost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Já bych psal dál a nikomu nic neříkal. Jestli to bude dobré – ukáže čas. Třeba je to dobrá průprava na daší psaní a možná i Ty hrubky se časem ztratí. Držím palce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aoimirai

Pokud jí to tak vadí, asi jí to nevysvětlíš. Nevím, kolik ti je, ale až budeš starší, bude jí to určitě jedno. Mě taky dřív mamka nedovolila horory a podobné věci. A dnes (už jsem dospělá) čtu drsné knížky a všem je to úplně jedno.

Dál pokračuj a hlavně neztrácej hlavu. Pokud někomu chceš ukazovat svoje výtvory, začni je publikovat na netu. Třeba www.piste-povidky.cz je skvělá stránka pro autory, kteří píší pro radost. Nebo začni blogovat. Hodně štěstí :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek