Monie

Jak mám vyčistit klávesnici k PC?

Zdá se mi „špinavá“. Je trochu nadrobeno pod tlačítkama a chci ji vyčistit. Není v žalostným stavu, jen ji chci mít čistou. Dají se nějak popř. oddělat tlačítka?

Nejlepší odpověď
ten který je

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vycistit-klavesnici-u-pc

Další odpovědi
Hlada

Hmatníky se dají povytahovat pomocí smyčky z nitě. S dalším už si poradíte.

Vojtěch

Pokud jde jen o vyfoukání drobků, tak na to se používá stlačeným vzduch (viz odkaz). Pokud je klávesnice i umatlaná, odpojím ji, uvolním šroubky zespodu, odejmu horní část s klávesami, nechám ji chvilku odmáčet ve teplejší vodě, pak jemným kartáčkem namydlím, opláchu, usuším a znova sešroubuji. Pokud s výsledkem prvního umytí nejsem spokojen, klidně zopakuji. Elektroniku obsahuje jen spodní část klávesnice, horní části voda neuškodí. Takhle umytá klávesnice je zase krásně čistá, oddělávat tlačítka je zbytečná práce.

Zdroj: http://www.al­za.cz/search.htm?ex­ps=stla%C4%8Den%C3%BD%20­vzduch