Jak mám udělat účet xbox live?

Dobrý den. Mám takový problém a to s xbox live accound. Chci si založit nový xbox live account ale nejde mi to nevím proč dám tam e-mail heslo mám i uživatele na windows live a na www.xbox.com a doma u konzole xbox 360 mi nejde vytvořit ůčet nemohli by ste mi s tím pomoci aspon abych to pochopil :ověřený e-mail mám na windows live a mám i ůčet na xbox 360 ale nejde na xbox live tak mi prosím…

Odpovědi
romik01

Dobry den
Urcite Vam poradim.jen mi prosim podrobne popiste vas problem s Xbox live account.
Predem podotykam ,ze musite zadat fiktivni adresu.Protoze sluzba xbox live neni v nasi republice zatim podporovana..jinak jsem pro vas vyhledal navod http://xlive.cz/xbox360-forum-t101919.html pokud bude problem napiste..