Sky

Jak mám sehnat spolehlivou brigádu?

Brigáda by se mi hodila ještě na konec prázdnin, ale není to podmínka. Jsem z Prahy a studuji na gymnáziu.

Odpovědi
Drap

Jedině snad přes známé

Fyzik

buď psát úplně všude a čekat měsíce
nebo mít známé
nebo mít dobrý nápad

jpau

Prdlačky, kdyby jsi místo ztrácení času zašla třeba na jobs.cz apod. Já jsem si tam práci (stálá brigáda při škole) našel a myslím si že super.

Na druhou stranu – pro studenta (absolventa bez VŠ) gymnázia vidím jako jedinou adekvátní práci žlutou prdel atp. Tam je pravděpodobnost přijetí velmi vysoká avšak na úkor ohodnocení – kvalifikace. Mimoto v různých obchodních domech čtu na obchodech přijmeme prodavačku, asistentku i na DPP(Č).

pusinka50

V Praze nabízí pro studenty brigády „Agentura Student“, Index Nosluš, Grafton, AYS Placements and Workshops, AZ servis atd. atd. Stačilo zadat odkaz „agentury brigády Praha“ do vyhledávače. Všechny mají své web stránky.
Viz:
http://www.nic­m.cz/hledani-brigady-pres-personalni-agenturu
Doplňuji:
Co se týká nabídky brigád, dobré zkušenosti jsme měli s Agenturou Student a Index Plus (Nosluš).

Martin8x

Podívej se na nabídku brigád na pracovních serverech. Např. tady jich je stále docela dost – http://flek.cz/bri­gady/praha