rob1

Brigáda v zahraničí pro studenty

Přemýšlím už o letních prázdninách-brigáda.Chtěl bych zkusit vycestovat někam do zahraničí.Nevíte o něčem v tomto roce? A zda je to možné v mých 17-ti.

Odpovědi
anonym

Vysokoškoláci mají letní brigády organizované agenturami, jejichž zástupci se o vše postarají. U mladších osob to bude pravděpodobně nějaký sezónní sběr ovoce v zemích EU. V příloze máš několik odkazů, zkus se na to podívat. Netuším ale, zda je limitující věk brigádníka.

Letní brigáda v zahraničí (EU), BANKA PROJEKTŮ
Rychlý přehled projektu Název projektu: Letní brigáda v zahraničí (EU) Délka trvání: období letních prázdnin Složení týmu: zájemce o
www.banka-projektu.cz/sa­blony/letni-brigada-v-zahranici-eu/

Letní brigády – Inzerce -
Letní brigády pro studenty doma i v zahraničí … V diskuzním fóru můžete sdíle vaše zkušenosti s hledáním nejenom letních brigád.
www.letnibriga­dy.eu/

Nabídky práce, letní práce a brigády v zahraničí, EU, UK, Anglii …
Nabídka práce v zahraničí, práce v Německu, brigády v zahraničí … Nabídka práce a brigád v zahraničí
www.ajob.cz/nabidky-prace

STUDENTSJOBS, brigády v Řecku … brigáda v …
Zprostředkování letních studentských praxí se věnujeme již více než 3 roky. Pracujeme v současnosti na řeckých ostrovech Rhodos a Kos.
www.studentsjob­s.eu/