Avatar uživatele
Kelt

Jak mám rozumět programu zdarma, když chtějí číslo karty?

Pořád mi tady chodí reklamy a jiné a kromě toho nějaké upozornění na Avast nebo něco podobného, co mi ochrání počítač a pod. Dokonce nabízejí měsíc tuto službu zdarma. Jenomže když na to kliknu, tak chtějí vědět číslo karty a pak si mohou danou částku vyžádat. Samozřejmě bez mého souhlasu si to nevezmou, ale je to divné? A mám jim věřit? Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji..

Zajímavá 0 před 1159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Zažil jsem to. Pomocí karty si ověřují, že jste skutečná osoba. Z karty si „strhnou“ nula korun (zní to divně, ale fakt se to pak objeví ve výpisu jako skutečná transkace).
Akorát je třeba dávat pozor, až se bude blížit vypršení lhůty. Spoléhají na to, že zapomenete, a když ano, automaticky si to prodlouží a vesele sosají prachy…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Avast nikdy, takže není co řešit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Je právě dobré se registrovat pomocí karty, a danou službu rovnou obratem zrušit. Aby člověk na to nezapomněl. Období zdarma zpravidla dojede do svého konce, i když službu předčasně zrušíte.
Zároveň, pokud máte více debetních karet, lze takto využít vícero období zdarma. Např. pokud jste v rodině tři lidé, každý si uděláte debetní karty u dvou bankovních institucí zdarma (třeba Equa a AirBank vedou úcty zdarma), pak mate 6 karet, tj. 6 měsíců Netflixu zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Schluker

Jen doplnim co napsal quentos; nic si neprodlouzi, uz na zacatku uzavirate smlouvu na predplatne a mate pouze zdarma uvodni obdobi, do jehoz konce muzete bez sankci smlouvu ukoncit.

před 1159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Asi jak u koho. Já právě zažil, že si to automaticky prodlužovali… je holt třeba si pozorně přečíst podmínky.

před 1159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Jj, kdo necte tak se zbytecne bude bat/ zbytecne prijde o penize.

před 1159 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek