yurqins

jak mám říct rodičům, že jsem rozbil televizi?

dneska jsem hrál hry a měl jsem nervy, tak jsem dal pěstí do televize, teď je rozbitá a nic na ní není vidět kromě té praskliny.

Nejlepší odpověď
Filip84

„Jak mám říct rodičům, že jsem rozbil televisor?“

Tak, že rodičům sdělíš: rozbil jsem televisor. Hrál jsem na něm hry, a protože jsem matlák, nešlo mi to, tak jsem se nasral a vrazil v něj pěstí.

Co na tom, jako, potřebuješ vysvětlovat? Rozbil jsi ho? Rozbil. Měl a mohl jsi předpokládat, že když dáš obrazovce pěstí, že se poškodí? Měl a mohl. Tak? Nedělej hňupa a normálně jim to řekni.

Další odpovědi
elkon

Každý je odpovědný za své činy. Normálně jim to vysvětli a přijmi případný trest. Je to poučení pro příště, že se nemáš chovat jak pako. A příště si najdi rozumnější zábavu než nějaké přiblblé hry. Kolo, koupání, kultura apod.

Roman71

Není nic jednoduššího, než se přiznat. A pokud chceš zmírnit aspoň trochu dopad následků, projev aspoň známku lítosti. Nic lepšího už ti poradit nedokážu.

Na mechanicky poškozenou obrazovku se záruka nevztahuje a podotýkám, že se jedná o nejdražší část televize..!

zjentek

To snad nebude nutný, taková věc se doma pozná brzy 🤷‍♂️

Yurqins, oni ti budou radit ať lituješ a tak, ale… Já jak vidím tvýho avatara, tak bych se v tvým případě do projevů lítosti nijak zvlášť nehrnul, zachovej raději tvář! (;

Jiří Bohumil

Říct jim pravdu. A příště se prašti do svý hlavy a nevylévej si vztek na věcech (případně jiných objektech) které nemohou za Tvou hloupost.
Tyhle zkušenosti s Vámi mladými, bohužel mám rovněž (6 vnoučat), vše svádí na vše ostatní a ničeho si neváží. A já pak, každou chvíli, musím něco opravovat.
Ta TV je na odpis, takže já bych Ti ji nechal zaplatit z Tvého kapesného. A pokud to takto neprovedou Tvý rodiče, tak bych jim to moc doporučoval.

Lgee

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆😆

Rokio

Přiznat se, nechat si dát trest, odpykat si ho, poučit se a už to nedělat. Takhle se chová správný chlap. Každou chybu lze odpustit, pokud se k ní pachatel přizná a upřímně jí lituje.