sofi

Jak mám postupovat při žádosti o zvýšení alimentů?

Nejlepší odpověď
anonym

V první řadě doporučuji zajít na sociálku a předběžně si zjistit, o jak velkou částku si můžete zažádat s ohledem na příjmy otce. Potom se s ním zkuste domluvit mimosoudní cestou.
Nepůjde-li to vyřešit dohodou, tak podejte soudní žalobu o zvýšení částky alimentů. S tím by Vám ale také na sociálce poradili a pomohli.

Další odpovědi
kropitko

zde naprosto bezchybná odpověď Standy,, na sociálce vám pravděpodobně nepomůžou,,mě tedy nikdy neporadili, jelikož sami nic nevědí,,,,více info se dozvíte na netu, než od nich,, ☹
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zvyseni-alimentu