pn65

Jak mám postupovat, když se mi grafika v notebooku seká?

Koupil jse asi před týdnem nový pc LenovoLegium y540 151 th a hned druhý den při hraní mafie 3 se grafika sekla vypla se obrazovka a celý software se spustil.
Toto se stalo znovu o dva dny později, je třeba upravit grafárnu nebo je to na reklamaci, či odstoupení od smlouvy?

Nejlepší odpověď
cochee

Samozřejmě že reklamace, to je nejjednodušší, oni si ten notebook otestují a zjistí, jestli to dělá pokaždé při zátěži, anebo jde o nekompatibilitu tohoto notebooku s tou hrou. Grafiku se nesnaž upravovat (notebook je v záruce) a ani ji stejně neupravíš, protože jde o notebook a ne stolní PC, zde není co upravovat. To je holt daň za to, že jste se všichni uvzali na notebooky; ve stolním PC vyměním komponentu a tradá dále, na notebooku můžete vyměnit tak maximálně brašnu.