Jak mám opravit nový typ – kapající vodovodní kohoutek?

malý vodovodní kohoutek nejde zastavit. Voda odtéká hadicí na zahradu a mírňoučce teče a posykává. Nevím si s tím rady. Mond Uvažovala jsem, že zřejmě bude zanesen nějakou vodní usazeninou a proto jím nejde otočit až úplně na konec. Zespodu jsem nastříkala ocet. Zatím se nic neděje. ´Tak jsem si říkala, že bych asi měla napsat do nějaké „Saly“. Díky za každé nasměrování. Mond

Odpovědi
vito

Obecně se takto nedá dost dobře poradit, není jasné jestli kohoutek obsahuje nějaké těsnění které lze vyměnit. Pokud by to bylo zanesením vodní usazeninou tak na to nastříkání octa asi moc nepomůže a nejjednodušší je ho vyměnit celý.

Luis85

Nejlepe bych kohoutek vyvaril v octu ne jen pokapal octem a skusil bych take savo… kohoutek byva z mosazi atd… kdo vi jakej je…

Drtilek

vyměn kohoutek nebo těsnění

elektrikář

Pokud je to kohout s těsněním jde jej vymněnit připadně ofrézovat sedlo. pokud je to kulový uzávěr ten se opravovat nedá vymněnit.