Fight Teddy

Jak mám odemknout pamětovou kartu ?

Koupila jsem si novou kartu do fotáku ,asi před rokem a až do dneška mi fungovala. Najednou mi to hlasí, že je karta uzamčená – nemůžu fotit nové fotky ani mazat ty staré, apod. Poradil by mi někdo?? Děkuji předem…

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím jestli je to na všech kartách,ale u SD,které používám,je blokování mechanické.Z boku karty je přepínač,bývá žluté nebo modré barvy.V jedné poloze je karta zablokovaná,ve druhé odblokovaná.

Další odpovědi
Sůwa

Na kartě je po straně maličké šoupátko, které musí být v poloze směrem dolů. Pokud je nahoru, karta je uzamčena. To se snadno stane při trošku neopatrném pohybu.