namiikk

jak mám mámě vysvětlit co znamená puberta?

Nejlepší odpověď
www

Mámě v tomto nemáš co vysvětlovat !
Na rozdíl od tebe to zcela jistě ví a proto se spíš zamysli sama nad sebou.
Složité? Nikoliv! To poznáš sama tehdy, až budeš vychovávat svoje děti 😁
Zkušenost

Další odpovědi
zjentek

vyvaruj se preventivně drog a umíněného, spurného chování, protože pokud tvá máma neví, co je puberta, tak tvá zdravá výchova je vážně ohrožena

anonym

Chovej se slušně – a nevymlouvej se na pubertu (ono bude úplně stačit to, co ´neuhlídáš´!)…
😉
Pak zjistíš, že i s rodiči se dá domluvit – pokud budeš domluvu dodržovat a respektovat to, že u rodičů a za jejich peníze bydlíš a rodiče jsou za tebe zodpovědní – tudíž mají právo tvé jednání korigovat.