Kateřina Šil

Jak mám klukovi naznačit aby na mě zapomněl?

Mám jednoho kluka ve třídě, líbí se mi jen jeden z jiné školy. V mojí třídě mě chce stále jeden kluk, ale já ho nechci. Každý den mi píše dobře ráno a někdy dobrou noc. Jindy srdíčko atd. Chodili jsme spolu, pak jsme se rozešli a teď to chce zkusit zas. Jak se ho mám zbavit. Zkoušela jsem to i tak, že jsem mu nakecala, že kluka už mám ale nedá si říct.

Odpovědi
elkon

Tak jej ignoruj. Když se s ním nebudeš bavit, tak toho nechá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kateřina Šil

To je ten problém, už jsem si ho aji blokla ale znovu získal moje tel. číslo. : C