yukí

jak mám do jít na václavské néměstí?nikdo semnou tam nejde musím sama

a když tam nebudu tak mě tata zmlátí otřebuju na svatbu tatovi sestry.a nevím jak se tam mám dostat s ulice stýblova
Doplňuji:
město:praha 4-chodov a děkuju předem;)

Nejlepší odpověď
anonym

ad kapka, metro trasa C Opatov – Muzeum, běžná doba jízdy 16 min.
Leč pozor, dnes a zítra výluka, takže mezi stanicí Pražského povstání a Muzeem, je náhradní autobusová doprava, celková doba jízdy- 21 minut.
P.S. Ve tvém věku mé dcery cestovaly už zcela suverénně, zdá se nepoměr mezi virtuálními siláckými gesty a reálnou schopností obstát v obyčejném životě.
Jestli tam nebude spíše nějaká skrytá výzva o podporu (morální či fyzickou).
V odkazu máš detail spojení včetně vyhledávání na portálu DP Prahy:
Doplňuji:
Zadal jsem ti jako nástupní autobusovou zastávku Mokrá, což je nejblíže tvé ulici (neuvedlas barák, pak by bylo vyhledávání úplně exaktní).

Zdroj: http://idos.dpp­.cz/idos/ConnRes­.aspx?date=8.4­.2012&time=13%3a52&f­rom=1072%7c1%7c33%7c0&to­=1097%7c1%7c33%7c0&is­dep=1&sp=0&al­g=1&chn=7&dev=0&de­val=250&mask=-116%7c-4097&std=1%7c­1&min=1%7c1&max=60%7c60&­tt=pid

Další odpovědi
Lucijej

http://jdem.cz/uc745

http://jizdni­rady.idnes.cz/pid/spo­jeni/

kapka

Předpokládám, že je to ulice Stýblova v Praze. Náhodou to v těch končinách trochu znám. Jela bych busem na Opatov a pak metrem C na Muzeum a jsi na Václaváku. Na bus trefíš, ne?
Doplňuji:
Na Opatov to jede z Donovalský nebo z Litochlebskýho náměstí, nevím, kam to máš blíž. Ale je tam ta výluka v metru, takže jeď asi podle toho odkazu Dr.Axla busama přes Spořilov a pak přes Želivskýho a na Muzeum trasou A.

Michal Kole

Na internetu jsou dnes už podrobné mapy měst a zdarma.

mapy.cz www.amapy.cz www.supermapy.cz maps.google.com na katastrálním úřadě je nějaká katastrální mapa.

Existují funkce jako Plánovač trasy začátku startu zadáš ulici,kde jseš a do cíle václavské náměstí a ono ti to vykreslí ulice kterou projdeš, pak stačí jen tisk nebo export do obrázku, co si nahraješ do mobilu.

Jde to použít i vmobilu, bohužel je to drahé (datové přenosy) a myslím,že jsou i aplikace s mapami, které mají data v sobě, ale sežere ti to celou kapacitu paměťové karty, pokud máš nějakou malou 1 –2 GB

mosoj

Tady máš plán.
nejjednodušší je to dojít pěšky na stanici metra CHodov trasa A a ve stanici Muzeum vystoupit. A jsi na Václaváku.

http://www.ma­py.cz/#q=praha%20st%C3%B­Dblova&x=14.501872&y=50­.031465&z=14&d=stre_1227­49_1
Doplňuji:
Opravuji !!! Je to trasa C !!!!

venkovan

V kterém městě?
No je to jedno – všude chodí lidi, tak lze použít „hubu“ na zeptání.

Jose1f

Dojdi pěšky na stanici metra Chodov a jsi na Václaváku co by dup.

led

Nie každý, kto je svalnatý a znalý na internete je svalnatý a znalý aj v reálnom živote.
Poznám dosť schopných ľudí, ktorí keď prídu do velkomesta a myslím, že Praha je velkomesto, sa nevedia v ňom zorientovať. Bola som v Londýne s kolegyňou, ktorá precestovala snáď celý svet a priľahlý vesmír, v Londýne mala problémy na „pár metroch ulice“.
Poznámka „Ve tvém věku mé dcery cestovaly už zcela suverénně, zdá se nepoměr mezi virtuálními siláckými gesty a reálnou schopností obstát v obyčejném životě.“ sa mi zdá veľmi nevhodná. Múdrejšie je radšej mlčať.

led

Pamôtám si na nezištnú pomoc, ktorú mi tu poskytli kolegovia pri orientácii v Prahe.