Kajushkaa

Jak má vypadat správná fotka na občanský průkaz???

měla bych se jít co nejdřív jít vyfotit na občanský průkaz ale nevím, co si mám udělat s účesem…jedna moje kamarádka se byla fotit nedávno a ten fotograf ji tam začal nadávat že jí lezou vlasy do čela atd… Co si s tema vlasama mám teda udělat???

Odpovědi
ten který je

Nevím jak čelo ale vlasy by neměly zakrývat obličej.Sčesejte si vlasy na tu chvilku dozádu at se nemusíte hádat s fotografem.Váš pohled by měl směřovat přímo do fotografického přístroje.