KrstCes

Jak lze jinym zpusobem restartovat nebo vypinat a zapinat telefon?

Potrebovala bych pomoct s timto problemem, protoze mi prestalo fungovat odemykaci tlacitko telefonu (Asus Zenfone 5), ktere ma take hlavne funkci zapinani a vypinani telefonu a restart. Pokud ovsem zadna jina alternativa neni, budu se muset priklonit k oprave.. Budu rada za jakoukoliv radu.

Odpovědi
BANAN93

Nejsem si úplně jistý, ale vím že dříve, myslím že to byli dokonce nějací češi, kteří vytvořili dodatečné tlačítko, které se strkalo jako do sluchátek a dalo se nastavit jako jakékoliv tlačítko, takže snad i tlačítko uzamčení a vypnutí telefonu

je to snad tohle, ale osobní zkušenost nemám http://www.sun­nysoft.cz/zbo­zi/169PIP-001/ikey-ekv-pressy-mikey-pridavne-tlacitko-do-3-5mm-jacku.html

TimLeary

Musíš za úplňku do lesa, natrhat Puškvorec, rozdrtíš, přidáš tři chlupy, pomažeš telefon a tlačítko by se mělo uzdravit… Ne vážně, jaká by asi tak byla alternativa? :D jedině, že by se zapnul po připojení k nabíječce, ale to snad žádný telefon nedělá.

mosoj

Vyndáním baterie.