Avatar uživatele
autacek

Jak jste spokojeni se službami svého mobilního operátora a kolik tak v průměru činí Váš měsíční účet za jeho služby?

Zajímavá 0 před 2238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
independent

Kup si polskou simku a budeš mít za 150kč volání a sms do všech sítí zdarma včetně roamingu, takže můžeš volat na čeká čísla z české sítě a k tomu 10GB dat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ta otázka už tady byla vícekrát. Moc nevolám, takže většinou mezi 50 až 100 Kč/měs. Virtuální operátor, bez jakéhokoliv paušálu. Takže spokojen. T-mobile a spol. jsou zloději!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Za cca 500,– Kč.
Nic neřeším, neomezené volàní i SMS + data na internet v mobilu.
DPH si odečtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V podstatě jen díky speciálnímu firemnímu tarifu (70kč/měsíčně, v té ceně 400minut volání a 150 sms zdarma + 1,5GB dat FUP) si nemůžu stěžovat. Ale je to jen díky tomu tarifu, být zaměstnán jinde zřejmě bych za totéž platil stovky korun měsíčně a má spokojenost by tím zásadně klesla :) Stažil bych se využívání volání a sms omezit používáním hovorů přes internet (skype, viber, hangouts, …) zprávy bych zřejmě také posílal přes internet a smsky úplně zrušil (opět skype, viber, hangouts, …) a naučil bych se šetřit nižší FUP pomocí mapy okolních volně dostupných wifi přístupových bodů … operátor a číslo v rámci sítě operátora by pro mne bylo stále méně důležitější, až bych jeho služby nakonec používal v podstatě jen k přijímání příchozích hovorů, protože vše ostatní se dá už snadno řešit přes vlastní datové připojení v práci nebo doma.

Poměrně zajímavé tarify se dají získat na obrácených aukcích typu licit.cz, tarifomat.cz nebo u dtestu, určitě bych za žádných okolností nehledal tarif přímo u jednoho ze tří operátorů, to bývá nejméně výhodné, vždy se vyplatí jít přes prostředníka který vám vyjedná lepší cenu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Spokojená jsem. Účet neřeším (mám služební telefon).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Do 200Kč.Včetně 1.5G dat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Spokojen. Normální, ale virtuál, pouze nutné volání, žádné vykecávání. 25,– Kč „paušálek“ a asi celkem 45 minut za měsíc a tak do 100,– Kč. Možno čerpat i data za 1,– Kč/1MB. Za paušální příplatek 90,– Kč možno v síti zdarma.
Ale nevyužívám, nevyplatí se mi.
Na příležitostné občasné čerpání dat mám druhou SIM na kredit za 40 halířů /1MB.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek