autacek

Jak jste spokojeni se službami svého mobilního operátora a kolik tak v průměru činí Váš měsíční účet za jeho služby?

Nejlepší odpověď
independent

Kup si polskou simku a budeš mít za 150kč volání a sms do všech sítí zdarma včetně roamingu, takže můžeš volat na čeká čísla z české sítě a k tomu 10GB dat

Další odpovědi
Kepler

Ta otázka už tady byla vícekrát. Moc nevolám, takže většinou mezi 50 až 100 Kč/měs. Virtuální operátor, bez jakéhokoliv paušálu. Takže spokojen. T-mobile a spol. jsou zloději!

nyjono

Za cca 500,– Kč.
Nic neřeším, neomezené volàní i SMS + data na internet v mobilu.
DPH si odečtu.

anonym

V podstatě jen díky speciálnímu firemnímu tarifu (70kč/měsíčně, v té ceně 400minut volání a 150 sms zdarma + 1,5GB dat FUP) si nemůžu stěžovat. Ale je to jen díky tomu tarifu, být zaměstnán jinde zřejmě bych za totéž platil stovky korun měsíčně a má spokojenost by tím zásadně klesla :) Stažil bych se využívání volání a sms omezit používáním hovorů přes internet (skype, viber, hangouts, …) zprávy bych zřejmě také posílal přes internet a smsky úplně zrušil (opět skype, viber, hangouts, …) a naučil bych se šetřit nižší FUP pomocí mapy okolních volně dostupných wifi přístupových bodů … operátor a číslo v rámci sítě operátora by pro mne bylo stále méně důležitější, až bych jeho služby nakonec používal v podstatě jen k přijímání příchozích hovorů, protože vše ostatní se dá už snadno řešit přes vlastní datové připojení v práci nebo doma.

Poměrně zajímavé tarify se dají získat na obrácených aukcích typu licit.cz, tarifomat.cz nebo u dtestu, určitě bych za žádných okolností nehledal tarif přímo u jednoho ze tří operátorů, to bývá nejméně výhodné, vždy se vyplatí jít přes prostředníka který vám vyjedná lepší cenu.

Lamalam

Spokojená jsem. Účet neřeším (mám služební telefon).

Arne1

Do 200Kč.Včetně 1.5G dat

Jiří Bohumil

Spokojen. Normální, ale virtuál, pouze nutné volání, žádné vykecávání. 25,– Kč „paušálek“ a asi celkem 45 minut za měsíc a tak do 100,– Kč. Možno čerpat i data za 1,– Kč/1MB. Za paušální příplatek 90,– Kč možno v síti zdarma.
Ale nevyužívám, nevyplatí se mi.
Na příležitostné občasné čerpání dat mám druhou SIM na kredit za 40 halířů /1MB.