Jak jste reagovali (slovy, posuňky, grimasami) poté, když vám rodiče zakázali v film v TV s nenáviděnou „hvězdičkou“ ?!

Nejlepší odpověď
iceT

Já jsem rodiče poslouchala skoro na slovo,takže když byla hvězdička,tak následoval povel spát a šlo se spát.Ovšem rodiče někdy usnuli …

Další odpovědi
Jikra

Já jsem nejdřív škemral a prosil a když to nezabralo (a pochopitelně nikdy to
nezabralo) tak jsem si pěkně nafouk hubu, že jsem jí měl jako pátrací balon a uraženě se odebral do pelechu a tam trucoval co to šlo. Nebylo to nic platný.

amanita

Obrácení očí a ,,mami..nic špatnýho to není!''. Otázka je to zvláštní, tak doufám že tohle je požadovaná odpověď

Araxis

Za mého dospívání,žadné hvězdičky nebyly.Po večerníčku jít spát.Potají jsem si ale pouštěla tv v pokoji,pozdě v noci.Pamatuji že to byla červená krabice, černobílý obraz zn.Junhosť nebo tak nějak a nešel na ní zvuk.TO ALE NEVADILO :)

honza19hk

mě nic takovýho nezakazovali.

pusinka50

Já musela jít povinně spát. Dodneška pamatuju, jak mě máma poslala spát při „Angelice, markýze andělů“ a já se snažila aspoň škvírkou u pantů dveří zahlídnout ještě aspoň kousek filmu. Tenkrát to byl zkrátka „pornofilm“.:-)

bolak

Já nevím jestli v mých dobách tam ještě nějaká hvězdička byla, ale vždycky když vysílali třeba mas*h, o půl jedenáctý večer, tak sem šel „jakože“ spát už o dvě hodiny dřív, počkal jsem až se v obejváku zhasnou světla a 10 minut po tom sem po čtyřech dolezl do kuchyně, pak do místnosti s televizí a tam si pustil ovladačem televizi přes tlačítko reproduktoru, přidal jednu kostičku zvuku abych na sebe moc neupozorňoval a na bobku schoulenej na hranou gauče, asi 30 cm od televize jsem tiše sledoval večerníček pro dospělé, jak tomu tenkrát nova říkala. Samozřejmě jsem se je ještě jistil tím, že jsem nechal dveře do kuchyně i děcáku otevřený, protože párkrát se stalo že si jeden z rodičů všiml blikajících světel a vyrazil ztrestat provinilce, jenže právě proto jsem byl skrčenej při zemi, aby když náhodou otevřou dveře, si mě nevšimli, a jakmile jsem uslyšel dupání po chodbě nebo stisknutí kliky z druhé strany pokoje, jsem po čtyřech začal upalovat skrz oboje otevřené dveře přes kuchyni honem zpátky do postele, kde jsem předstíral že už dávno spím.

A pak už to bylo 50 na 50, jestli dostanu vařečkou já nebo brácha ;)