Avatar uživatele
gecco

Jak jste na tom s vařením (přípravou dobrot)?

Chutná vám více umami a nebo u mamy?
😉
Případně – jaký máte oblíbený recept – v němž excelujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, redy, briketka10, marci1, da ny, Agneta před 3117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Posledně mi z umami bylo pěkně těžko, i když to byla jen blbá rejže s osmahnutou zeleninou…
Já jsem hlavně muffinový experimentátor, posledně jsem dělala muffiny s matchou (práškový zelený čaj), kousky čokolády uvnitř a navrchu s nasekanými vlašskými ořechy. Dělala jsem třeba i rybízové s ovesnou drobenkou, jahodové s čokoládou, banánové s čokoládou a mandlemi, kakaové… No, možná už si troufnu říct, že muffiny umím ;D
Cheesecake se mi taky povedl, ale ten jsem zatím dělala jen jednou, páč to bylo na celej den… Jahodová bublanina sklidila taky velký úspěch… No a co se týče „normálního“ jídla, tak taky pořád zkouším něco nového, z drtivé většiny bezmasého. Byla jsem sama sobě učitelem a učila se z chyb, najednou jsem zkrátka začala a bylo to. Ze začátku to samozřejmě stálo celkem za prd, stále se učím, aktivně vařím a peču teprve něco přes rok, ale baví mě to^^

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

exceluju s čili ..základem je tolik feferonů, kolik je mletého hovězího a musí to bejt dělaný na přímým ohni ..ostatní ingredience jsou tajný

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jé, je, nejvíc mi chutnal umami z prsu mé matky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už se to tu řešilo několikrát.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=umami

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží na to, co si představuješ pod pojmem dobrota. 🙂
Dobroty mě baví, ale na polívky nebo omáčky mě moc neužije.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

když vařím, tak se to dá vždycky sníst :)

ad oblíbený recept – dvakrát jsem dělala quiche lorraine a výsledek stál fakt za to :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ad barbakan

Proč jsi nenapsal v jakém oboru seš nejlepší.
Tvoje klobásky musí být pověstné 😁

před 3116 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek