gecco

Jak jste na tom s vařením (přípravou dobrot)?

Chutná vám více umami a nebo u mamy?
😉
Případně – jaký máte oblíbený recept – v němž excelujete?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Posledně mi z umami bylo pěkně těžko, i když to byla jen blbá rejže s osmahnutou zeleninou…
Já jsem hlavně muffinový experimentátor, posledně jsem dělala muffiny s matchou (práškový zelený čaj), kousky čokolády uvnitř a navrchu s nasekanými vlašskými ořechy. Dělala jsem třeba i rybízové s ovesnou drobenkou, jahodové s čokoládou, banánové s čokoládou a mandlemi, kakaové… No, možná už si troufnu říct, že muffiny umím ;D
Cheesecake se mi taky povedl, ale ten jsem zatím dělala jen jednou, páč to bylo na celej den… Jahodová bublanina sklidila taky velký úspěch… No a co se týče „normálního“ jídla, tak taky pořád zkouším něco nového, z drtivé většiny bezmasého. Byla jsem sama sobě učitelem a učila se z chyb, najednou jsem zkrátka začala a bylo to. Ze začátku to samozřejmě stálo celkem za prd, stále se učím, aktivně vařím a peču teprve něco přes rok, ale baví mě to^^

Další odpovědi
zjentek

exceluju s čili ..základem je tolik feferonů, kolik je mletého hovězího a musí to bejt dělaný na přímým ohni ..ostatní ingredience jsou tajný

anonym

Jé, je, nejvíc mi chutnal umami z prsu mé matky!

anonym

Už se to tu řešilo několikrát.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=umami

ReHu

Záleží na to, co si představuješ pod pojmem dobrota. 🙂
Dobroty mě baví, ale na polívky nebo omáčky mě moc neužije.

Luxx

když vařím, tak se to dá vždycky sníst :)

ad oblíbený recept – dvakrát jsem dělala quiche lorraine a výsledek stál fakt za to :)

briketka10

ad barbakan

Proč jsi nenapsal v jakém oboru seš nejlepší.
Tvoje klobásky musí být pověstné 😁