Avatar uživatele
dagry

Jak jste dopadli při vyúčtování za elektřinu?

Já klasika … doplácím 500,– Kč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, Losos, vagra, Boooh před 5073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ještě nijak,zatím nic nepřišlo,třeba ani nepřijde,třeba?:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Nenechte si diktovat zálohohu poskytovatelem­.Nastavují ji tak,aby nemuseli nic vracet.Já si nastavuji výši sám a obyčejně mi vracejí.Letos zhruba 1200 Kč.
Možná,že nevíte o virtuální kanceláři,kde si zálohu sami nastavíte.Platí pro ČEZ.Podívejte se na:
http://www.cez­.cz/cs/pro-zakazniky/virtualni-obchodni-kancelar.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Nevím, příjde až ve 40. týdnu-tedy někdy v říjnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem měla přeplatek 5800 kč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Já takové věci neřeším. Vždy mám nedoplatek, ten ale nijak neohrozí můj rozpočet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

  • 800kč , poprvé jsem doplácela

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

My jsme platili v lednu a poprvé nám vraceli, a to přes 2 tisíce. V dřívějších letech jsme vždy dopláceli a zálohy se zvyšovaly a zvyšovaly (až na nějakých 1550).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Doplácíme 6300Kč. Minulý rok jsme dopláceli 13 800Kč. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

nám vraceli asi kolem 800

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

My jsme Dagry bydleli 6 měsíců minulý rok u rodičů protože jsme si spravovali domeček.Před dvoma měsícama mi přišlo že mám zaplatit 3500 kč moc se mi to nezdálo,tak jsem tam napsala dopis,že prosím o nové vyučtování po měsíci mi přišlo,že mi budou vracet 5800 kč.Mají v tom pěkný bordel pěkně mě to naštvalo ale jsem ráda že se to vyřešilo.Zálohu na elektriku platím měsíčně 1500 kč dagry.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Hmm to je taky dobrý, že? Tak bordel tam teda mají řádný. Já trubka bych to asi zaplatila.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Teda Panenko jak to děláš??? Já jsu sama, vařím celkem minimálně, doma se taky moc nezdržuju a to moje vysedávání tady u compu mi snad tak velkou díru do rozpočtu neudělá? A přesto doplácím. Asi máš velkou zálohu. Já platím měsíčně 650,– Kč. Platívala jsem 900,– a to mi vraceli, tak mi pak měsíční zálohu snížili a teď každoročně doplácím.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek