Kric.ouwner

Jak je to se Sportkou???

Četl jsem prohlášení společnosti Sazka a.s a bylo tam, že za minulý rok udělala z více jak 40 lidí tzv. multimilionáře čili více jak 10 milionů výhry plus teda ti, co vyhrají šanci nebo menší výhru, těch je dohromady kolem 100 (včetně již zmíněných multimilionářů ale výrha mezi 1–10 milionama)

No každopádně mě zajímá jakto že vlastně skoro každý druhý týden vyhraje někdo částku nad 10 000 000 , a já se za 10 Let co se o to tak trošku zajímám a já neznám nikoho kdo by vyhrál nebo kdo by znal někoho kdo vyhrál a to znám celkem dost lidí,
A také jakto že když se ještě nevědělo že půjde do konkurzu tak se zvyšovalo při každém slosování cca o 500 000–2 miliony ( při prémiích ) a teď , když údajně ztratila důvěryhodnost plus jsou zde další dvě konkurenční společnosti se zvyšuje až o 5 millionů , to lidé více vsází nebo je to jen kec ,
věříte tomu nebo si myslíte že to je nějáký z hromady dalších podvodů , já sem prosázel už tisíce ale zas za dlouhou dobu takže mě to tak nemrzí lepší 15 000 za 10 let než celou výplatu za večer na automatech ..

Já osobně se setkal s jedním člověkem který vyhrál 600 000 a to je max co jsem kdy slyšel…

Tak jak to je…????… 🙂.
Doplňuji:
Ocko : No a to je právě že dost divné , kdekoli jinde ( USA , Austráli , Japonsko , Německo , EuroJackpot ale ten originální né ten od společnosti sazka , UK ) všude zde když vyhraje někdo tak to jde do televize do novin , a tak by to mělo být je to i dost veliká reklama pro tu společnost , ale jen zde to tak není , a jak říkáte když bych to nikomu neřkl že jsem vyhrál např. 60 millionů tak k čemu to pak máte pak se z vás stane osamocený člověk a budete se max. bavit ze sousedama v té residenci s kterýma se stejnak nebudete rozumět , já bych to normálně přiznal abych nepřišel o přátele a udělal bych i přátelům dobře že bych je oddlužil zaplatil auto , dovolenou , kdybych to udělal jak vy tak to vlastně nevyhrajete nic máte barák s ostrahou ale ani jednoho kamaráda …

Drap : no k tomuto se ani snad nemusím vyjadřovat :D:D , jestli alespoň trošičku sledujete co se u nás děje např. v TV Zprávách , tak snad víte co se tam dělo , jestli ne najděte si na netu info o panu Hušákovi 😉 , takže ten pseudo herní řád je taky trošku pochybný ..

Mosoj : no sám to píšeš šance výhry je 1:14 000 000 , a vem si že je v průměru vsazeno 2,5 sloupečku ( POZOR!!! Né sázenek ) což je kolem 700 000 ticketů po 3 sloupečkách v průměru ( nepočítám hru šance ) , a když si to vypočítáš tak je jasné že to tak jasné statisticky není že by se mělo tolik vyhrávat , dám ti jednoduchý příklad v USA mají stejný princip na jejich typu sázek „Loto“ tzn. 6 čísel z 49 , ale sází se tam v průměrů 50 000 000 sl­oupečků což je 12 000 000 ticketů po 4 sloupečkách , tím pádem ta pravděpodobnost je jasná , ale musíš to brát tak že ta pravděpodobnost výhry tzn 1:14 000 000 je u každého né dohromady to by museli ti vsázející sázet postupně 😉.....

Nejlepší odpověď
Drap

Sportka má pevně stanovený hrací řád, který je kontrolován. Pochybuji, že je tam prostor pro nějaké manipulace.

Další odpovědi
anonym

Nevím, jak to je. Sportka nesmí jména výherců zveřejňovat. Uvědomte si, kde žijete. Vy byste chtěl, aby se vědělo, že máte peníze? Vyhrát sportku, tak okamžitě hledám bydlení někde v satelitních oblastech milionářů, kde funguje celodenní ostraha a jsou zavedena speciální opatření proti zlodějům. Nechtěla bych, aby cokoliv věděl nejbližší soused, protože zde mezi lidmi vládne tak velká závist, že by se mnou asi v takovém případě nikdo nemluvil. Ti, co by se ke mně naopak hlásili, by vadili zase mně. Vyhrát částku, která by mi neumožnila se přestěhovat, tak bych ji někam investovala a tvářila se dál úplně normálně a nikomu bych to nepřiznala. U nás se kdysi mluvilo, že přepychový dům na kraji vesnice si nechal postavit člověk, který vyhrál. Dům to byl zajímavý, ale celý obehnaný vysokým deskovým plotem a nikdy nebylo ani slyšet, že by za ním někdo byl. Tak nevím, zda je nenadálý život s penězi pro člověka opravdovou výhrou. Spíš mám zkušenost, že peníze ještě nikomu štěstí nepřinesly.
Doplňuji:
No, to je právě důvod, pro který po bohatství netoužím. Člověk by měl mít tolik peněz, kolik potřebuje. Mít hodně, musela bych uvažovat o tom, kam s nimi. Hoštění přátel mi smysluplné nepřipadá. Dát peníze na charitu nebo nějaký zdravotní program, to by smysl mělo, ale jen v případě, že by se tady neplýtvalo za zbytečnosti. Kolik lidí by se zdůhdarma přiživilo na takovém milodaru? K čemu by mi tedy ty peníze byly vlastně dobré?
Až na to přijdu, začnu obléhat okénka sázkových kanceláří.

mosoj

Až vyhraju 100 melounů, neřeknu to ani sousedovi.

Prostuduj si herní řád. Třeba tady , zde je všechno. Na Odpovědích určitě ne !

http://web03.saz­ka.cz/Loterie­AHry/docDetail­.aspx?nid=9767&­docid=19016693­&doctype=ART&did=9767

Pravděpodobnost že uhádneš 6 čísel ze 49 je něco přes 1: 14 000 000.Takže vzhledem k počtu podaných sloupců to i statisticky sedí. O bonusech k tomu není třeba vůbec mluvit, tam je ta pravděpodobnost zcela mizivá.

Sázíš 10 let ? Já 50 a moje největší výhra byla 13 000 Kč. Ovšem ne proto, že někdo podváděl, ale proto, že jsem ty čísla neuhodl.
Až je uhodneš určitě na tebe nějakej meloun zbyde !!

Proč sázím, zde nehodlám obhajovat, ale jsem na tom lépe než mírný kuřák.

Spíš je zajímavé že všichni sází podobná čísla. Dost se stává že se o vysokou výhru dělí více výherců.

Pro ocko: Peníze nejsou všechno, když jsou !
Doplňuji:
Jednoduchý příklad z USA není třeba dávat.
USA nemusím a statistika tam platí stejně jako jinde na světě.

Že se jedná o sloupečky upozorňuji ve své odpovědi. Nevztahuje se to statisticky na jednoho člověka, ale na počet vsazených kombinací tedy sloupečků.Zde jste uplně mimo mísu a hlavně si to porovnejte s počtem výher které byly vyplaceny při uhádnutí jenom šesti čísel.

Co se dělo se sportkou zhruba vím. Byl to hlavně konkurenční boj, nikoliv porušování herního řádu !!!!! Podobný stav zde již jednou byl, když byl zájem umístit na trhu Lotynku.

pa ko

utratit peníze za sportku je daň z blbosti. 1:16000000 hraničí s jistotou, že první nevyhrajete.
i 1:160 je peklo!! sazejte stale dokola cisla 1 2 3 4 5 6 je to uplne fuk 😄

Daniela68

U nás na slovenskom už ide tiež vsádzať online na eurojackpot :) http://www.euro-jackpot.org/sk/

janvrana

Informace o sportce naleznete tady http://www.spor­tka.org/