martin21000

Myslíte si, že je Sportka podvrh?

Přeci jenom v dnešní době jde zfalšovat úplně vše.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Proč myslíš? Jenom kvůli tomu, že jsi nevyhrál nebo že jsou módní různé konspirační teorie? 😉
Sportka funguje od r. 1957 a existuje státní dozor nad loteriemi …

Další odpovědi
huxa

Vždy většina věcí šla zfalšovat. Ovšem zde je také státní dozor a celkově, kdybych měl důvěřovat v nějaké době loteriím, bude to právě kolem tohoto období.

lota

Nemyslím si, ale možná jsem jen bláhová.

mosoj

A co je třeba na Sportce falšovat ?:

mojitek

Nevím jestli v dnešní době jde o fér hru,ale v minulosti byla Sportka podvod(bylo to prokázáno,.Šlo o manipulaci s tažením čísel až po po uzavření sázek.

Lamalam

Nesázím a proto podobné problémy neřeším.