EKSOT123

Jak je to v nebi s internetem, archivací a dostupností dat, apod?

Odpovědi
Mravenec

Normálně si surfuju a ukládám data. Díky za optání.

seraphico

Data jsou dostupná téměř všude. Aktuální pokrytí je kolem 98 %.

Bohužel rychlost je opravdu žalostná. Člověk by čekal nějakou nadpozemskou rychlost, ale pravdou je, že občas někde chytneš 3G, spíš ale pouze Edge.

Pracuje se na tom, minulý týden všichni svatí odsouhlasili LTE a zavádět by se mělo během příštího léta.

Archivovat můžeš bezplatně do 20 GB, pak platíš roční poplatek ve výši 12 €.

Justin1

Pokud vyznáváš linuxismus a modlíš se ke Svatému Tučňákovi, dostaneš se do ráje se spoustou počítačů s kvalitním stabilním připojením.

Zdroj: https://necyklo­pedie.org/wiki/Svat%C3%B­D_Tu%C4%8D%C5%88%C3%A1k

Kazatel

Jednotka informace i přenosová kapacita je v nebi neomezená, copak nevíš že Bůh je všemohoucí?

elkon

Ty jsi tady chyběl…

mocakardiak

A co když půjdeš do pekla?

EKSOT123

Elkon, myslel jsem to vážně. Šlo mi o třeba to, když andělé jsou o dost dokonalejší, jestli je takové věci vůbec potřebují. Myslím totiž, že se se svými schopnostmi obejdou třeba bez aut apod., ale co se informací týče, tak nejspíš přece jen nějakou banku a síť používají.

Filip84

seraphico: Všecko sedí, akorát neplatíš EUR 12.00, ale 5× Ave Maria & 5× Pater Noster, s výjimkou svatých: ti platí 3× „pánbů zaplať“! 🙂

seraphico

Filip84, máš pravdu. Zapomněl jsem na poměrně velkou měnovou reformu a změnu měny jako takové. 😄

Tímto se tazatelovi omlouvám za nepřesné informace a jen doplním, proč vlastně ke změně měny došlo:

Bylo to na nátlak místních odborářů, kteří argumentovali tím, že euro je příliš pozemská měna a tím pádem je přímo, či nepřímo ovlivňována ekonomikou států tady dole. Tudíž byla odsouhlasena změna nebeské měny na podobu, kterou Filip84 již zmínil.

Filip84

Je pravdou, že Euro je měnou Status Civitatis Vaticanae, ovšem jenom proto, protože od Lateránských úmluv má Status Civitatis Vaticanae měnovou unii s Vlašskem. A Vlaši jsou kujebáci, to by nešlo! 🙂