Vennndyy

Jak je to teď s omezením pohybu?

Můžu jít ven běhat, nebo je to už zakázané?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Stále platí rozhodnutí vlády o zákazu volného pohybu osob vyhlášené v neděli pozdě večer. Běhat můžete v přírodě nebo parcích.

Zdroj: https://korona­virus.mzcr.cz/roz­hodnuti-vlady-o-zakazu-volneho-pohybu-osob/

Další odpovědi
Tw!st

Můžeš, ale ne ve větší skupině lidí

Rokio

Je možné chodit do práce a z práce, k lékaři, do obchodu, do parku a do přírody.

Meggie2

Snažit se zbytečně nechodit mezi lidi. Jen práce, nutné věci jako nákup potravin. Max se projít do parku do lesa někam mimo lidi. Jinak být doma. A venku samozřejmě jen s rouškou nebo respirátorem. Nikdo Vás doma držet nebude, je to na každém z náš být zodpovědný vůči ostatním.