O-K

Jak je to s vrácením přeplatku na dani, pokud jsem 1.2. 2021 vyměnil jednu práci za druhou?

Dobrý den, celý rok 2020 jsem pracoval u jednoho zaměstnavatele, v letošním Únoru jsem však nastoupil jinam. Daně mi dělal ještě předchozí zaměstnavatel, ale přeplatek už mi jaksi nemůže přijít s Březnovou výplatou, jak bývá zvykem.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pokud vám zúčtování provedli, tak vám přeplatek (pokud je vyšší než 50 Kč) pošlou místo březnové výplaty (předpokládám, že váš účet znají a mezitím jste ho nezrušil).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.