Kelt

Jak je to s kryptoměnou? Kdo to vysvětlí?

Za své peníze nakoupím kryptoměnu, nebo se to udělá nějakým převodem. A nyní chci zpátky z té kryptoměny získat své peníze. Jistě hodnota se může měnit, takže mohu získat více, nebo méně, než jsem vložil. Něco jako koupím diamanty a pak je prodám. Nebo je to u té kryptoměny trochu složitější? Děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Rokio

Hodnota kryptoměn je dána nabídkou a poptávkou. Hlavní kryptoměny můžeš nakupovat a prodávat například přes směnárnu virtualproperty.cz. Jedná se o českou směnárnu.

Další odpovědi
Lgee

Jednoduší než s diamanty.