Jita Vava

Jak je přivedeno napájení k elektromagne­tickému dveřnímu zámku?

Kdudy bývá například v bytových domech přivedeno napájení k elektromagne­tickému ovládání dveří (bzučák), nebo vstupu na čip? Je kabel veden někudy v zárubni a je tedy nutné při monáži zámku ji nějak demontovat? Předpokládám správně, že je napájena pevná a ne pohyblivá (dveřní křídlo) část zámku?

Odpovědi
dubraro

Kabel je veden dutinou ve dveřním křídle nebo v zárubni. Mechanismus je v pevném křídle nebo v zárubni, pohyblivé křídlo má normální zámek.