autacek

Jak je placena profese rozkuřovačky? A je výše této odměny tzv. gendrově neutrální?

Odpovědi
Gus_Fring

Kvůli Tvé otázce, autacku, jsem si profesi „rozkuřovačky“ hledal!

Každopádně, údajně v dnešní době snad vůbec není „rozkuřovačka“ potřebná. Údajně stačí viagra. Takže předpokládám, že pokud je součástí štábu, tak stejně nemá nějak podstatný plat. Logicky by si neměla vydělat více, než je jedna tabletka viagry. Ale jak to doopravdy finančně ohodnotí, to Ti neřeknu.

Ale tipl bych si, že jiní uživatelé Odpovědi.cz vědí… :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.