Themeansar

Jak je možné že při kontrole kvality stránek program ukazuje nekvalitní práci programátorů

https://valida­tor.w3.org/
Japonci říkají zajisti kvalitu a porazíš konkurenci, práce kvapná je špatná, pořád platí z díla se pozná tvůrce. Dokonalost se skládá z milionu maličkostí, a tak být dokonalým to není jednoduché a rychlé.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co je na tom divného? Pokud máš definován nějaký standard (např. formální zápis HTML), tak se prostě DÁ hledat odchylka od něj, či přímo dokonce chyba. Kdysi jsem na to dbal (no, spíše to byla frajeřina), abych měl na webech logo W3C validnosti (což NEBYLO úpo jednoduché). Pak jsem ale dal za pravdu profíkům, že nějaká certifikace validnosti je K NIČEMU, podstatné je, aby se sajt SPRÁVNĚ VYKRESLIL a fungoval na VŠECH hlavních jádrech a forcích. To proto, že i samotné validátory (je jich hafo!) mají v sobě chyby (jo, i validátory píší lidé) a makat jen proto, abych uspokojil chybu v nějakém programu je prostě HOVADINA. 🙂

Další odpovědi
Pepa25

Errare humanum est

Themeansar

Chybovat je lidské, dokonalost je tam kde nejsou lidi