Jan Kunčar

Jak je možné na tabletu obnovit www stránku (načíst znovu)?

U NB nebo PC je tato funkce v nabídce pravého tlačítka myši. Na tabletu OS Android, Prohlížeč Google chrome

Nejlepší odpověď
Edison

Další neúplný dotaz.. Jaký OS? Jaký SW (program)???

Probůh lidi, naučte se správně napsat dotaz!! Poskytněte iformace… To je jako by tu někdo položil dotaz: „Nefunguje, co s tím?“ před odesláním dotazu se zamyslete, jestli nekdo, kdo nezná vás, váš počítač, vaše auto, váš dům, vaše známé může vůbec odpovědět, byť by odpověď znal a dád by odpověděl, kdyby věděl, na co vlastně odpovídat.

Na opeře pro android, stejně jako i na jiných, je reload v nabídce v pravo nahoře, pod třemi tečkami.

Další odpovědi
dubraro

Google Chrome pro Android má vlevo nahoře nebo v menu (tři tečky vpravo nahoře) symbol šipky zatočené do kruhu. Ten slouží ke znovunačtení stránky.

orestez

Jaký operační systém a jaký prohlížeč? K tomu slouží kulatá ikona-příkaz obnovit stránku, chrome a můj Opera potáhnutí 2 prstem dolů. Jinak u PC je k tomu určena klávesa F5

nyjono

Dělám to přes historii.
Tam najdeš vše, co bylo v poslední (delší) době otevřeno.