Tom 25

Jak hrát poker se 32 kartami?

Četl jsem to na wiki, ale nikde jsem nenanašel pravidla sázení a výherní kombinace. Prý se to dřív běžně hrálo. Nemá s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
dalid

My sme hravali s mariaskami hru Ferbel, podobnu pokru. Hralo sa so 4 kartami, rozdali sa 2 a ak si chcel dalsiu kartu, musel si vsadit. Ziadne karty si nevymienal, po 4. karte a stavkach sa odkryli karty. Vyherne kombinacie si ale nepamatam a na nete som nenasiel. Mozes ale skusit 3 kartovy poker vid prilozeny link.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Three_card_po­ker