Boy 13

Jak fungují displeje na našich zpravidla dotykových mobilech ?

Jak funguje např. když natočím video v mobilu, jak se tam můj obličeji vyobrazí nebo fotka. A jakto, že se to vyobrazí přesně i druhým na jejich mobilech ? A neklesá kvalita displeje na našich mobilech časem ? Děkuji

Odpovědi
Mc Merkurion

… to jsem zvědavej, kdo ti odpoví tak, aby se to dalo pochopit a vešlo se to na jednu stránku …

Dochy

Většinou fungují dobře. Princip zobrazení na LCD či OLED panelech se dá najít různě na wiki, howstuffworks apod. Třeba
https://electro­nics.howstuffwor­ks.com/lcd.htm
Stárne víceméně všechno… LCD myslím bývají ke stárnutí poměrně odolné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.