Falcon

Jak dostat internet do notebooku?

Mám notebook s Wi-fi,a vím,že se musí k počítači koupit router na bezdrátové připojení, ale slyšel jsem,že existuje něco,co se strčí do toho notebooku a nebudu potřebovat router.Teď nemyslím kabel.Je to možné,nebo je to nějaká blbost

Nejlepší odpověď
led

Je to vlastne „telefónne“ pripojenie k internetu pomocou USB kľúča. Opýtajte sa u vášho telefónneho operátora.

Další odpovědi
franku

To je vlastně telefonní modem.Pokud máte jiné připojení(nap­ř.bezdrátové),tak bych to řešil přes router.

Sůwa

Já používám k netbooku i k PC bezdrátové mobilní připojení od Vodafone. Modem vypadá skoro jako flashdisk, pouze se vloží do USB portu a pak se už sám nainstaluje. Funguje na připojení k síti G 3 nebo EDGE, dá se připojit k zařízení s OS WinXP,Vista,Win 7. Modem si vozím s sebou a připojím se tam, kde zrovna jsem. Mimo tohoto modemu nabízí Vodafone ještě další podobná zařízení. Informace by se daly najít na www.vodafone.cz. Zkusím najít fotky.
Tady je to :
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1318nadap030429436­130237.jpg