sofid

Nelze se dostat do připojení k místní síti.

Dobrý den, nejde se mi dostat do připojení k místní síti. Mám operační systém Windows XP a když najedu do Ovladacích panelů, kliknu na Síťová připojení a potom chci otevřít připojení k místní síti tak se nic neotevře. Ale internet jde. Nevíte proč se tam nejde dostat? Přesněji se mi nechce zobrazit toto: http://pc.porad­na.net/file/vi­ew/17644-sit-jpg
Doplňuji:
Na PC mám jen jeden účet a na něm vo vždy šlo, začalo to asi tak před třemi dny. Do té doby, to bezproblému šlo.

Odpovědi
cochee

A nejsi na nesprávcovském účtu?