xiperio

Jak doplnit (otevřít) pračku pračku Whirlpool AWG 671 už po zahájení programu?

Máme pračku Whirlpool AWG 671
Chtěl jsem tam doplnit ještě nějaké prádlo, ale už nešla otevřít.
Podotýkám, že to bylo cca 3 min po zahájení programu
Zkoušel jsem ji vypnout a i šňuru ze sítě a nešla otevřít.
Máte někdo zkušenost , jestli to vůbec jde?
děkuji

Nejlepší odpověď
seraphico

„Protože po dobu celého pracího cyklu jsou dvířka pračky elektricky uzamčena, musíte po vypnutí pračky počkat přibližně 1 minutu (jestliže jste vypnuli pračku v době kdy byla v pračce horká voda, může se doba na odemčení dvířek prodloužit na 15 minut – v závislosti na teplotě vody).“

Zdroj: https://www.ma­nualshelf.com/ma­nual/whirlpool/awg-671-wp/instruction-for-use-czech-english/page-7.html

Další odpovědi
Kazatel

Bude tam časová pojistka, vyčkej tak pět minut a otevřít půjde.