Lgee

Máte rádi kuřecí masíčko?

Já ano.

Odpovědi
Malvína

Moc dlouho ne. Kolikrát jsem to nesla domů takových cca 6 minut, a po příchodu už to stejně bylo vlažné.

elkon

Záleží jaká je počáteční teplota jídla a jaká je teplota okolí.

aliendrone

K elkonovi dodám, že záleží ještě na tom, jak dobře je krabička zavřená a době přepravy. ;) :)

Rokio

Ano, mám rád kuřecí masíčko.

cochee

Jak už jsem napsal v odpovědi k otázce, kterou jsi položil časově později než tuto: definuj termín „kuřecí masíčko.“ Pokud je to název nějakého konkrétního pokrmu např. z fasfoodového řetězce, tak to napiš. Takhle to zní jen jako infantilní označení pro kuřecí maso.