Karelcz

Jak dlouho vám trvalo napsat bakalářskou práci?

Kamarád napsal tuším kolem 50 stran za 6 dni. Měl tedy práci z marketingu. Věnoval se tomu většinou od poledne do večera.

  • Ptám se protože často, někdo straší jak to tvá měsíc apod. (u dotazníků to je možné) ale jestliže stačí literatura kterou člověk již má, tak věřím, že týden by měl stačit.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
msi

Do 14 dní

huxa

Do týdne

Doplňuji:
Osobně jsem ji sobě nedělal, pouze tehdy přepisoval jednomu z rodiny, který ji měl hotovou během jednoho dne (sedl si k tomu a napsal to), já to přepisoval celý víkend (oprava hrubek, atd.) a dostal zasloužilý honorář. Příprava podkladů na tuto práci mu ale trvala pár měsíců…

Ravenne

Do 14 dní

Kdybych sečetla dobu samotného procesu psaní, tvorby tabulek, grafů, poznámkového aparátu apod., trvalo by mi to do těch 14 dnů. Když ale beru v úvahu přípravu a shánění odborné literatury, chození po archivech, luštění pramenů atd., tak by to bylo mnohem déle. Hodně záleží na tématu a na tom, jak moc si s tím člověk dá práci.

anonym

Já měl bakalářskou práci hotovou cca za těch 14 dní. Možná 3 týdny, už si nepamatuji přesně. Dával jsem si na ní ale docela záležet. Pak mi také docela trvalo, než jsem našel nějakou firmu, kde se dělá vazba a tisk bakalářských prací. Praha totiž v tomto oboru nabízí bezpočet možností a já nevěděl, kterou firmu vybrat. Nakonec jsem si vše nechal udělat u https://www.su­pervazby.cz/vaz­ba-a-tisk-bakalarskych-diplomovych-disertacnich-praci-praha

arygnoc

ani minútu.

písal som diplomovú prácu. asi 1/4 roka.
príprava na ňu (zbieranie dát) trvala 2 roky.

samotné prepísanie na písacom stroji (no, bolo to ešte v predpočitačovej ére) trvalo týždeň.

preklad (do ruštiny) trval asi 14 dní, prepis tiež týždeň.

oj, to boli časy.