dust8

Jak dlouho vám slouží váš nynější PC či notebook?

Odpovědi
Hufnágl

První PC vydrželo, vlastně ještě je funkční, 20 let, 1. NTB 6 let a 2. NTB 1/2 roku.

Emefej

NTB nemám, poslední stolní PC mi slouží už třetím rokem.

Schluker

Jeden NTB 9 let, druhý 3 měsíce a třetí 3 týdny. Všechny funkční, první momentálně nevyužívám.

elkon

Jeden stolní 9let, druhý 5let a NTB už mám 11let a stále vše v dobrém stavu. Postupně jsem ve všech přešel na Win 10 a je to OK. Hardware to zvládl.

iceT

Současný ntb mám 3 a půl roku, ten předcházející mi sloužil asi 5 let téměř nepřetržitě.

quentos

PC slouží od letošního dubna (předchozí vydržel asi 20 let), notebook od loňského léta.

Justin1

Svůj současný notebook používám už skoro 6 let. Doufám, že ještě vydrží.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.