Hoki

Jak dlouho trva menzes ???

Kolik minut – hodin – dnu – tydnu – mesicu nebo roku ??

Nejlepší odpověď
briketka10

přibližně 4 – 5 dnů
od puberty dívky do přechodu ženy :))
Doplňuji:
ale ty jsi kluk ne proč se ptáš ??

Další odpovědi
anonym

Tři až sedm dnů, každý měsíc (vyjma doby těhotenství) až do přechodu (menopauzy).

Efchen

Souhlas se všema akorát bych dodala,že když dívka dělá hlouposti a bere si jakoukoliv antikoncepci,kdy se ji jak hodí,tak pak může mít menzes klidně i celý měsíc. Což už ale znamená vyhledat odbornou pomoc.

bolak

briketka10: chce si vověřit že mu nekecala :))

je možný že už mu to tvrdí dva měsíce a začalo mu to bejt divný…

kemo

Ahoj,já sem taky hloupej mladej kluk a měl bych pá otázek.
1.Když má žena menzes (tedy 3–7 dnů) může mít sex?
2.Co jsou to plodné dny?A jak poznám že má žena plodné dny?
Pardon za tak hloupé otázky :)

fablen

kemo:

  1. ano, bez problémů může – pokud to jí nebo partnerovi není nepříjemné
  2. Ty to nepoznáš, partnerka částečně ano měřením teploty – je to doba, kdy se vajíčko uvolňuje. Nespoléhat na neplodné dny jako na dny spolehlivé antikoncepce.

briketka10

no bolaku neni není to legrace, když ji má rád a ona jiného ? jestli je otázka míněna takto..