pusinka50

Jak dlouho, tedy minimálně kolik hodin nabíjíte mobil? Mám nový mobil zn. Samsung.

Četla jsem zde staré odpovědi „z lišty“ na téma nabíjení. Ale tuto odpověď jsem nenašla. Jak tedy poznám, resp. odhadnu, že mohu mobil odpojit od nabíječky, že baterie je skutečně plně nabitá? Jak dlouho nabíjíte vy? Stačí třeba 2 hodiny?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš nový mobil s originál nabíječkou, spolehni se na údaj, který ti dá indikátor na displayi – nabíjení má svou ´logiku´ a pokud je baterie nabitá, dále se nenabíjí. Na druhou stranu dnešním bateriím (LiIon, LiPol) nevadí ani částečné nabíjení (pokud nabíječku odpojíš dříve, než je baterka ´plná´).
Jen nenechávej nabíječku zapojenou v telefonu, pokud je vytažená ze sítě.

Další odpovědi

Pres 4 hodiny… mam 4000mah.

pusinka50

ad citánek: dovolím se tě zeptat, z jakého důvodu jsi přišel sem na poradnu?

  1. Něco se dozvědět
  2. Něco třeba i poradit, když budeš umět
  3. Odpovídat na normální otázky ubohé stupidní kraviny a ještě se tím bavit?