Pomelo74

Jak dlouho se má péct Fimo hmota?

Na kolik stupňů a na jak dlouho.

Odpovědi
chudst

Nahřejte si troubu na 110°C. Až bude dostatečně nahřátá vložte do ní pekáč na kterém budou vaše výtvory. Výtvory můžete nechat jen tak na plechu nebo je můžete dát na pečící papír. Po vložení nechte péct 20 – 30 minut já však doporučuji těch třicet. Když to bylo jednou dělané jen 23 minut, bylo to nedopečené a lámalo se to. Takže nechat to spíše těch 30 minut.

Zdroj: http://evy-zapisnik.blog­.cz/1104/origi­nalni-sperky-fimo-hmota